Občianske združenie ŠK AQUATICS Nitra bolo založené v marci v roku 2013. Doposiaľ klub aktívne podporuje rozvoj súťažného plávania v Nitre v žiackych kategóriách. Snaží sa o navrátenie nitrianskych plavcov späť do hry, ako tomu bývalo kedysi. Prvé perličky už máme za sebou. Môžeme sa pochváliť aj umiestnením na stupnoch víťazov na Majstrovstvách Slovenska.

Našim hlavným cieľom  je v prvom rade vychovávať novú generáciu k disciplíne, slušnému správaniu a rozvoju osobnosti, ktorí si vážia jeden druhého a pomáhajú si navzájom vyrásť a zlepšiť sa. Sme jeden tím a nejde vždy len o metre, čas a ako poraziť toho druhého. Každý jeden sme iný, individuálny. Dáme priestor každému, kto má záujem a myslí to vážne. Budeme mu pomáhať, aby dosiahol  svoje maximum a svoj najlepší výkon tak, aby pritom nepošliapal výkony svojich spoluplavcov. Vrchol je  tenký a špicatý a ľahko sa z neho spadne, keď nemáte pod sebou kamarátov, ktorí vás  budú ochotní tam podržať.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Členský poplatok

AQUATICS Nitra 2017:
10€ ročný poplatok
IBAN:
SK92 5200 0000 0000 1446 2070
SPRVA pre príjemcu:
meno plavca, AQUNI 2017

Tréningy Dec./Jan.

Vianočné sviatky.
Tréningy v mesiacoch december a január budú prebiehať v normálnych časoch počas troch týždňov. Kopírujeme školský kalendár.

December: plávame do štvrtka 22.12.2016 vrátane 22.12.2016
Január: plávame od pondelka 9.1.2017

Platby rovnako budú skrátené v oboch mesiacoch systémom
PLATBA/4x3

Užitočné INFORMÁCIE

PLUTVY / BURZA - Prosíme všetkých rodičov a deti, aby ste si doma pozreli aktuálny stav plutiev (veľkosť plutiev, či už niesu náhodou malé). Ak sú malé, poprosíme ich prineste trénerovi na výmenu.
Dakujeme.
GO AN !!!

Partneri
  • WE-SPORT komunitný portál športovkýň
Užitočné linky