Občianske združenie ŠK AQUATICS Nitra bolo založené v marci v roku 2013. Doposiaľ klub aktívne podporuje rozvoj súťažného plávania v Nitre v žiackych kategóriách. Snaží sa o navrátenie nitrianskych plavcov späť do hry, ako tomu bývalo kedysi. Prvé perličky už máme za sebou. Môžeme sa pochváliť aj umiestnením na stupnoch víťazov na Majstrovstvách Slovenska.

Našim hlavným cieľom  je v prvom rade vychovávať novú generáciu k disciplíne, slušnému správaniu a rozvoju osobnosti, ktorí si vážia jeden druhého a pomáhajú si navzájom vyrásť a zlepšiť sa. Sme jeden tím a nejde vždy len o metre, čas a ako poraziť toho druhého. Každý jeden sme iný, individuálny. Dáme priestor každému, kto má záujem a myslí to vážne. Budeme mu pomáhať, aby dosiahol  svoje maximum a svoj najlepší výkon tak, aby pritom nepošliapal výkony svojich spoluplavcov. Vrchol je  tenký a špicatý a ľahko sa z neho spadne, keď nemáte pod sebou kamarátov, ktorí vás  budú ochotní tam podržať.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

OZNAM !!!

Dňa 27.6.2017 sa budú konať posledné tréningy v sezóne 2016/2017.
Od stredy 28.6.2017, začínajú pre AQUATICS Nitra plavecké prázdniny. Ďakujem všetkým za spoluprácu počas celej sezóny. Opäť sme ušli kus cesty. Deti boli fantastické, porobili si množstvo osobných zlepšení, pracovali sme spolu ako jeden tím a teším sa na ďalšiu spoluprácu v novej sezóne 2017/2018.
Bližšie informácie o novej sezóne sledujte tu na webe, kde vás budem včas informovať, aby ste sa mohli zariadiť.
Ďakujem ešte raz, prajem príjemné prežitie letných prázdnin, dávajte si na seba pozor a vidíme sa po prázdninách !!!

Tréner
Miro Ábel
0905 237 451

UPOZORNENIE

NOVÁ PREregistrácia AQUNI.

Prosím všetkých plavcov, ktorí sa zúčastňujú plaveckých tréningov pre ŠK AQUATICS Nitra, aby jednorázovo vyplnili NOVÝ formulár v "Tlačivách" poniže "Registrácia za člena ŠK AQUATICS Nitra vo formáte ..." vyplnené priniesť trénerovi na tréning.

Ďakujem.
GO AN !!!
Tréner

Burza

PLUTVY / BURZA - Prosíme všetkých rodičov a deti, aby ste si doma pozreli aktuálny stav plutiev (veľkosť plutiev, či už nie sú náhodou malé). Ak sú malé, prineste ich trénerovi na výmenu.
Dakujeme.
GO AN !!!

Partneri