Občianske združenie ŠK AQUATICS Nitra bolo založené v marci v roku 2013. Doposiaľ klub aktívne podporuje rozvoj súťažného plávania v Nitre v žiackych kategóriách. Snaží sa o navrátenie nitrianskych plavcov späť do hry, ako tomu bývalo kedysi. Prvé perličky už máme za sebou. Môžeme sa pochváliť aj umiestnením na stupnoch víťazov na Majstrovstvách Slovenska.

Našim hlavným cieľom  je v prvom rade vychovávať novú generáciu k disciplíne, slušnému správaniu a rozvoju osobnosti, ktorí si vážia jeden druhého a pomáhajú si navzájom vyrásť a zlepšiť sa. Sme jeden tím a nejde vždy len o metre, čas a ako poraziť toho druhého. Každý jeden sme iný, individuálny. Dáme priestor každému, kto má záujem a myslí to vážne. Budeme mu pomáhať, aby dosiahol  svoje maximum a svoj najlepší výkon tak, aby pritom nepošliapal výkony svojich spoluplavcov. Vrchol je  tenký a špicatý a ľahko sa z neho spadne, keď nemáte pod sebou kamarátov, ktorí vás  budú ochotní tam podržať.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Členský poplatok

AQUATICS Nitra 2017:

10€ ročný poplatok
IBAN:
SK92 5200 0000 0000 1446 2070
SPRVA pre príjemcu:
meno plavca, AQUNI 2017.

Prosím všetkých členov ŠK AQUATICS Nitra jednorázovo vyplniť formulár v Tlačivách poniže "Registrácia za člena ŠK AQUATICS Nitra vo formáte ..." a priniesť trénerovi na tréning.

Členovia SPF (plavci zúčastňujúci sa pretekov), takisto predlženie registrácie, čítajte vo "Výkonnostnom plávaní, Členovia..."

ĎAKUJEM.
GO AN !!!
Tréner

Tréningy Január

Plávame od pondelka 9.1.2017.

Platba rovnako skrátená ako v decembri systémom
PLATBA/4x3.

Užitočné INFORMÁCIE

PLUTVY / BURZA - Prosíme všetkých rodičov a deti, aby ste si doma pozreli aktuálny stav plutiev (veľkosť plutiev, či už niesu náhodou malé). Ak sú malé, poprosíme ich prineste trénerovi na výmenu.
Dakujeme.
GO AN !!!

Partneri