Trápite sa vo vode a dýchanie Vám robí problém? Odplávate jeden bazén a ste unavený tak, že sa Vám už nechce ani plávať ?  Chcete vo vode relaxovať a nejde to ? Splnte si svoje sny, naučte sa, alebo zdokonalte sa v skutočnom plávaní spôsobov kraul, znak, prsia, motýlik, tak ako to pociťujú skutoční plavci. Budete milo prekvapený, aké je to jednoduché.

Máte jedinečnú príležitosť ťažkosti pri plávaní odstrániť a začať si užívať nový zážitok z plynutia skrz vodu a prestať s ňou bojovať. Treba si uvedomiť, že voda robí zo 70 kilogramového človeka iba 8 kilogramového. Voda vám pomáha, nebojujte s ňou, tak uvolnite sa prosím, skočte si zaplávať a môžeme začať …

Plávajte lepšie, než ste kedy snívali !!!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

OZNAM !!!

Dňa 27.6.2017 sa budú konať posledné tréningy v sezóne 2016/2017.
Od stredy 28.6.2017, začínajú pre AQUATICS Nitra plavecké prázdniny. Ďakujem všetkým za spoluprácu počas celej sezóny. Opäť sme ušli kus cesty. Deti boli fantastické, porobili si množstvo osobných zlepšení, pracovali sme spolu ako jeden tím a teším sa na ďalšiu spoluprácu v novej sezóne 2017/2018.
Bližšie informácie o novej sezóne sledujte tu na webe, kde vás budem včas informovať, aby ste sa mohli zariadiť.
Ďakujem ešte raz, prajem príjemné prežitie letných prázdnin, dávajte si na seba pozor a vidíme sa po prázdninách !!!

Tréner
Miro Ábel
0905 237 451

UPOZORNENIE

NOVÁ PREregistrácia AQUNI.

Prosím všetkých plavcov, ktorí sa zúčastňujú plaveckých tréningov pre ŠK AQUATICS Nitra, aby jednorázovo vyplnili NOVÝ formulár v "Tlačivách" poniže "Registrácia za člena ŠK AQUATICS Nitra vo formáte ..." vyplnené priniesť trénerovi na tréning.

Ďakujem.
GO AN !!!
Tréner

Burza

PLUTVY / BURZA - Prosíme všetkých rodičov a deti, aby ste si doma pozreli aktuálny stav plutiev (veľkosť plutiev, či už nie sú náhodou malé). Ak sú malé, prineste ich trénerovi na výmenu.
Dakujeme.
GO AN !!!

Partneri