Trápite sa vo vode a dýchanie Vám robí problém? Odplávate jeden bazén a ste unavený tak, že sa Vám už nechce ani plávať ?  Chcete vo vode relaxovať a nejde to ? Splnte si svoje sny, naučte sa, alebo zdokonalte sa v skutočnom plávaní spôsobov kraul, znak, prsia, motýlik, tak ako to pociťujú skutoční plavci. Budete milo prekvapený, aké je to jednoduché.

Máte jedinečnú príležitosť ťažkosti pri plávaní odstrániť a začať si užívať nový zážitok z plynutia skrz vodu a prestať s ňou bojovať. Treba si uvedomiť, že voda robí zo 70 kilogramového človeka iba 8 kilogramového. Voda vám pomáha, nebojujte s ňou, tak uvolnite sa prosím, skočte si zaplávať a môžeme začať …

Plávajte lepšie, než ste kedy snívali !!!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

NOVINKA !!! GAP !!!
Okrem plávania tento rok ŠK AQUATICS Nitra začína s novinkou pre deti od 6 do 10 rokov s názvom GAP (po anglicky "medzera"), a to všeobecnú základnú pohybovú prípravu ako je gymnastika, atletika, plávanie alebo hry. Učiť sa ako správne držať telo, ako správne chodiť, behať, hádzať, vrhať, skákať, preskakovať, robiť kotúľ vpred a vzad, stojky, šplhať, liezť, zlepšovať ohybnosť, koordináciu, silu, vedieť správne plávať, skákať do vody, pracovať s loptou ako chytať, hádzať, kopať, jednoducho všetko to, čo by malo každé dieťa ako tak vedieť do svojho 10 roku života, a s čím môže neskôr pracovať a využiť v akomkoľvek inom špecifickom športe, alebo v bežnom živote.
UPOZORNENIE

NOVÁ PREregistrácia AQUNI.

Prosím všetkých plavcov, ktorí sa zúčastňujú plaveckých tréningov pre ŠK AQUATICS Nitra, aby jednorázovo vyplnili NOVÝ formulár v "Tlačivách" poniže "Registrácia za člena ŠK AQUATICS Nitra vo formáte ..." vyplnené priniesť trénerovi na tréning.

Ďakujem.
GO AN !!!
Tréner

Burza

PLUTVY / BURZA - Prosíme všetkých rodičov a deti, aby ste si doma pozreli aktuálny stav plutiev (veľkosť plutiev, či už nie sú náhodou malé). Ak sú malé, prineste ich trénerovi na výmenu.
Dakujeme.
GO AN !!!