Trápite sa vo vode a dýchanie Vám robí problém? Odplávate jeden bazén a ste unavený tak, že sa Vám už nechce ani plávať ?  Chcete vo vode relaxovať a nejde to ? Splnte si svoje sny, naučte sa, alebo zdokonalte sa v skutočnom plávaní spôsobov kraul, znak, prsia, motýlik, tak ako to pociťujú skutoční plavci. Budete milo prekvapený, aké je to jednoduché.

Máte jedinečnú príležitosť ťažkosti pri plávaní odstrániť a začať si užívať nový zážitok z plynutia skrz vodu a prestať s ňou bojovať. Treba si uvedomiť, že voda robí zo 70 kilogramového človeka iba 8 kilogramového. Voda vám pomáha, nebojujte s ňou, tak uvolnite sa prosím, skočte si zaplávať a môžeme začať …

Plávajte lepšie, než ste kedy snívali !!!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Členský poplatok

AQUATICS Nitra 2017:

10€ ročný poplatok
IBAN:
SK92 5200 0000 0000 1446 2070
SPRVA pre príjemcu:
meno plavca, AQUNI 2017.

Prosím všetkých členov ŠK AQUATICS Nitra jednorázovo vyplniť formulár v Tlačivách poniže "Registrácia za člena ŠK AQUATICS Nitra vo formáte ..." a priniesť trénerovi na tréning.

Členovia SPF (plavci zúčastňujúci sa pretekov), takisto predlženie registrácie, čítajte vo "Výkonnostnom plávaní, Členovia..."

ĎAKUJEM.
GO AN !!!
Tréner

Tréningy Január

Plávame od pondelka 9.1.2017.

Platba rovnako skrátená ako v decembri systémom
PLATBA/4x3.

Užitočné INFORMÁCIE

PLUTVY / BURZA - Prosíme všetkých rodičov a deti, aby ste si doma pozreli aktuálny stav plutiev (veľkosť plutiev, či už niesu náhodou malé). Ak sú malé, poprosíme ich prineste trénerovi na výmenu.
Dakujeme.
GO AN !!!

Partneri