NOVINKA !!! GAP !!!
Okrem plávania tento rok ŠK AQUATICS Nitra začína s novinkou pre deti od 6 do 10 rokov s názvom GAP (po anglicky "medzera"), a to všeobecnú základnú pohybovú prípravu ako je gymnastika, atletika, plávanie alebo hry. Učiť sa ako správne držať telo, ako správne chodiť, behať, hádzať, vrhať, skákať, preskakovať, robiť kotúľ vpred a vzad, stojky, šplhať, liezť, zlepšovať ohybnosť, koordináciu, silu, vedieť správne plávať, skákať do vody, pracovať s loptou ako chytať, hádzať, kopať, jednoducho všetko to, čo by malo každé dieťa ako tak vedieť do svojho 10 roku života, a s čím môže neskôr pracovať a využiť v akomkoľvek inom špecifickom športe, alebo v bežnom živote.
OZNAM !!!

ZAČIATOK NOVEJ SEZÓNY !!!
Plavecké tréningy začnú v pondelok 2.9.2019 na Párovskom Gymnáziu.

Tréner
Miro Ábel
0905 237 451

UPOZORNENIE

NOVÁ PREregistrácia AQUNI.

Prosím všetkých plavcov, ktorí sa zúčastňujú plaveckých tréningov pre ŠK AQUATICS Nitra, aby jednorázovo vyplnili NOVÝ formulár v "Tlačivách" poniže "Registrácia za člena ŠK AQUATICS Nitra vo formáte ..." vyplnené priniesť trénerovi na tréning.

Ďakujem.
GO AN !!!
Tréner

Burza

PLUTVY / BURZA - Prosíme všetkých rodičov a deti, aby ste si doma pozreli aktuálny stav plutiev (veľkosť plutiev, či už nie sú náhodou malé). Ak sú malé, prineste ich trénerovi na výmenu.
Dakujeme.
GO AN !!!